Newsy z Akademii KS Konstancin

Najważniejszą wiadomością prosto z Akademii jest powstanie dwóch nowych roczników tzn 2010( trenerem został Mariusz Szewczyk), 2011( trenerem został Paweł Nawrocki), kolejnym ruchem kadrowym zostało podzielenie rocznika 2006 na dwie drużyny, Żółtą- trener zostaje cały czas Mariusz Szewczyk, oraz Niebieską- trenerem został Daniel Miesiak który dotychczas pracował z rocznikiem 2007 w Akademii Orzeł Baniocha.

Trener Mariusz Szewczyk ustąpił stanowiska trenera rocznika 2007 po 3.5 roku a jego miejsce zajął Huber Karaluch, który obecnie prowadził 2008 w naszej Akademii.

Należy zwrócić również uwagę na powrót w drużynie rocznika 1999! Trening po kontuzji wznowił Kornel Sienkiewicz, mamy nadzieje że zdrowie dopisze naszemu liderowi i będzie towarzyszyło do końca :)