LKS Chlebnia: KS Konstancin 1:5 (3:0)

Mecz rozpoczął się od wysokiego nacisku gospodarzy, czego efektem były trzy ciosy wyprowadzone wciągu 12 minut a pierwszy z nich już...w 40 sekundzie meczu. Po błędzie w obronie rywale świetnie wykonali stały fragment gry i zdobyli prowadzenie. Kolejne dwie bramki były efektem błędów indywidualnych po których został podyktowany rzut karny oraz rzut wolny po którym padły dwie następne bramki.

Na przerwę schodziliśmy z wynikiem 3:0. Na drugą połowę nasi piłkarze wyszli bardzo zmotywowani czego efektem były kolejne sytuacje pod bramką rywali. w 55 minucie meczu bezpośrednio z rzutu wolnego trafił Pernal Piotr i zawodnicy z Konstancina poczuli krew. Kolejne akcje i rzut wolny pośredni z 12 metra...ale nie udało się strzelić bramki.

''Nie wykorzystane sytuacje się mszczą...'' to motto i dziś nam towarzyszyło. rywale wyprowadzili dwie skuteczne kontry i wynik 5:1 stał się faktem.

Martwi bardzo plaga kontuzji: Wojciechowski( problem z plecami), Kowalczyk( uszkodzenie stawu skokowego), Harazim( wybicie barku).

Mimo tego szukamy pozytywów i walczymy dalej!