Treningi Bramkarskie

Akademia Piłkarskaprowadzi również szkółkę bramkarską. W zajęciach bramkarskich mogą brać udział zawodnicy innych klubów piłkarskich, w których nie ma specjalistycznych treningów dla bramkarzy. Naszym głównym celem jest szkolenie wszystkich bramkarzy niezależnie od przynależności klubowej. Pragniemy pomagać w podnoszeniu umiejętności sportowych w taki sposób, aby przełożyło się to na wymierny efekt w postaci sukcesu sportowego naszych bramkarzy.

TRENERZY

Zajęcia z młodymi bramkarzami prowadząMaciej Wesołowski- Koordynator Akademii Piłkarskiej, orazSebastian Zgódka– bramkarz KS-u Konstancin. Maciej Wesołowski w przeszłości występował w Warce, Bugu Wyszków, Sparcie Jazgarzew, Skrze Konstancin, Kosie Konstancin, Realu Murcii oraz Agrykoli Warszawa. Wesołowski posiada drugą klasę trenerską, a ponadto jest absolwentemWyższej Szkoły Trenerów Sportu. Sebastian Zgódka jest bramkarzem pierwszej drużyny KS-u Konstancin, a w przeszłości grał w KS-ie Raszyn. Zgódka posiada licencjęUEFA C, a w Akademii pełni funkcję asystenta Macieja Wesołowskiego w roczniku 2004 oraz samodzielnie prowadzi treningi bramkarskie.

Maciej Wesołowski
maciej.wesołowski@kskonstancin.com