Relacja z meczu KS Konstancin: Promyk Nowa Sucha

Od początku drużyna Gospodarzy była zdeterminowana do zwycięstwa z trudnym rywalem, jesienią drużyna z Nowej Suchej wywiozła remis z Konstancina (1:1), a u siebie sprawili nam bardzo dużo problemu mimo wyniku 4:1 mecz był bardzo trudny.

Wracając do soboty 19 marca...

Początek meczu był trochę chaotyczny, nasza drużyna miała problem z opanowaniem środka pola a rywale starali się bardzo szybko odebrać piłkę i wyprowadzić kontrę ale na straży stał niezawodny duet środkowych obrońców i wszystkie akcje rywali kończyły się na nich. Mimo walki rywali po indywidualnej akcji i wbiciu piłki w pole bramkowe przez Bartnika Dominika rywale sami wpakowali sobie piłkę do bramki.

Wynik 1:0 rozpędził naszą drużynę i akcje za akcją robiliśmy coraz więcej zamieszania na połowie rywala.

Seria ciosów wyprowadziliśmy między 28 a 38 minutą meczu bo strzeliliśmy w tym odstępie aż 4 bramki i na przerwę schodziliśmy z wynikiem 5:0.

Kolejny mecz z trafieniem zanotował Adam Wojciechowski który w drugim meczu w naszych barwach zdobył drugą bramkę- oby skuteczność swoją potwierdził w kolejnych meczach!

Konstancin po dwóch meczach jest liderem swojej grupy i oby tak do samego końca!

W drugiej połowie rywale nie mieli nic do powiedzenia i kolejnymi trafieniami odebraliśmy im chęci do gry aż do 79 minuty meczu gdy strzelili bramkę honorową na 10:1.