KS Konstancin: UKS Orzeł Warszawa 10:0

dwa tygodnie przed rozpoczęciem ligi drużyna z rocznika 1999 rozegrała mecz kontrolny z drużyną Orła Warszawa. Od samego początku można było wyciągnąć dwa wnioski: agresja rywali oraz pełna dominacja naszego zespołu. Festiwal strzelecki rozpoczęliśmy już od 7 minuty meczu gdy Pernal Piotr po stały fragmencie gry skierował futbolówkę do siatki rywali.

Mieliśmy pełną kontrolę nad meczem ale były momenty rozprężenia i rywale potrafili stworzyć zagrożenie pod nasza bramką. Mimo tego należy pochwalić wszystkich zawodników KS Konstancin za dyspozycję tego dnia. Należy podkreślić że gdyby mecz był prowadzony przez sędziego drużyna gości nie dokończyła by tego spotkania w komplecie zawodników bo czasem agresja była aż nadto widoczna.

Przed nami jeszcze mecz kontrolny z Jednością Żabieniec i startujemy do ligi!

Słowa uznania dla całej drużyny.

Należy zwrócić również uwagę na fakt ze w naszym zespole zadebiutowało dzisiaj dwóch nowych zawodników: Bartczak Bartek oraz Piotrowski Maciej. Pierwszy z nich jest bramkarzem i już w debiucie obronił rzut karny a Maciej strzelił dzisiaj dwa bramki.

strzelcy bramek:

Pernal