KS Konstancin: LKS Chlebnia 2:2( 1:2)

Mecz rozpoczął się od dominacji przez Gospodarzy, prowadziliśmy akcję za akcją aż do 7 minuty gdy doszło do przypadkowego nastrzelenia w rękę kapitana Jakuba Cacka a sędzia wskazał na 11 metr. W 13 minucie doszło do kolejnej sytuacji bramkowej dla rywali bo naszym błędzie przy wyprowadzeniu piłki i rywale prowadzili już 2:0.

W 32 minucie meczu bramkę kontaktową zdobył Kowalczyk Konrad po strzele z 25 metrów

Do przerwy 1:2.

Po przerwie zaczęli rywale napierać na naszą bramkę, było wiele błędów ale po 15 minutach zaczęliśmy prowadzić akcję za akcją na bramkę rywala. w 67 minucie meczu zdobyliśmy bramkę na 2:2 a to nie był koniec naszych akcji na bramkę rywala.

Mimo prowadzenia gry nie udało nam się zdobyć bramki i wynik zakończył się sprawiedliwym remisem.